chatbox
spammers & haters will be crucioed
Kiss the Devil
California had never been so alive

3
DEMONS
1
ANGELS
10
VAMPIRES
6
WEREWOLVES
4
WITCHES
10
HUMANS/OTHERS
Supernatural Creatures
california, anul 2030. umanitatea a fost forţată să coexiste cu fiinţele supranaturale de mai bine de 10 ani, însă va fi posibilă insituirea păcii între specii?
bun venit pe forumul nostru!
plot - rules - groups - claims - members - application

Add Reply
New Topic
New Poll

Heyoo, peeps !
Rogue.
 Posted: Apr 4 2017, 04:06 PM
23 years old
mutant
lovin my idiot
played by Anne
15 posts online

mă gândeam să avem un topic de discuții și prezentări, să vorbim între noi userii, sper că e okay că am deschis //files.jcink.net/html/emoticons/smile.gif

ueeelll, eu sunt Anne / Rogue, e imposibil să nu mă știți, sunt vestită pentru multitudinea de personaje pe care obișnuiesc să o fac = )) sunt super obsedată de filme și seriale, nu pot trăi fără. îmi place arta de orice fel - pictură, desen, grafică în photoshop.
i am glad to be here, nice to meet you and hope see ya down rp //files.jcink.net/html/emoticons/happy.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
PMWebsiteGTalkAIMYIMMSN
^
♔ PATTY
 Posted: Apr 4 2017, 04:13 PM
17 years old
Goddess of Destruction
Loving Hell
played by Andreea
57 posts online

So, my turn... //files.jcink.net/html/emoticons/wub.gif

Mă numesc Andreea, mi se spune Patty, am şaptişpe ani, sunt în clasa a 11-a, locuiesc în Braşov şi cam aici se încheie prezentarea şutită de pe matrimoniale =)) Glumesc la fel ca Rogue am o obsesie pentru seriale, filme, practic sunt o "fandom girl", dacă asta are vreun sens =))
Sunt o persoană cu idei nebunatice (eu SUNT puţin nebună =)) ), deschisă şi cu un umor ciudat.
Mă bucur să colaborez cu voi, guys <3

--------------------

PMEmail
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options
Add Reply
Fast Reply
New Topic
New Poll

skinned by darby of shine & wecode
CFS © Black, other credits you want to add